registrace

Pokud jste se zúčastnil soutěže loni nebo máte letos již registrované vozidlo, přihlaste nejdříve ke svému účtu na tomto webu.

přihlásit

Pokud jste tu poprvé a chcete se zúčastnit soutěže Kolem české kotliny v roce 2022, vyplňte a odešlete tento registrační formulář.

  • Položky označené * jsou povinné.
  • Každou registrační značku lze registrovat jen jednou.
  • Telefon a e-mail slouží pouze pro komunikaci mezi organizátory a soutěžícím, a nebudou nikde uveřejněny.
  • Taktéž registrační značka slouží jen pro potřebu organizace soutěže a nebude nikde uveřejněna.

Vaše zadané údaje zpracujeme a budeme Vás informovat e-mailem o schválení registrace, který bude obsahovat pokyny k úhradě účastnického poplatku ve výši 500,- Kč. Po jeho úhradě budete zařazení do startovní listiny.

Pokud neobdržíte náš potvrzovací e-mail nejpozději do 24 hodin, volejte řediteli na 602 278 601.

V mailu zároveň obdržíte přihlašovací jméno a heslo, které Vám umožní přístup k Vašemu profilu na tomto webu. Získáte tak přístup k podrobnému itineráři a dalším informacím o soutěži. Dále můžete registrovat další vozidlo/a do soutěže. Po zahájení soutěže budete moci zadávat ujeté úseky a sledovat své průběžné výsledky a pořadí.


Řidic

formát JPG, max 5MB, velikost min 500x500, ideálně poměr stran 1:1

Vozidlo

Vozidla vyrobená před rokem 1982 jsou automaticky zařazena do divize "Veteran Classic 40" Pokud máte vozidlo mladší, musíte vybrat volitelnou divizi.
Pokud máte vozidlo vyrobené po roce 1981 nebo chcete soutěžit v další divizi (a splňujete její podmínky), vyberte ji zde. Informace o divizích
formát JPG nebo PNG, max 5MB, velikost min 900x600, ideálně poměr stran 3:2